O nas - Herkbeauty

O nas

Herkbeauty.pl to kosmetyczny sklep internetowy założony przez Patrycję. Z wykształcenia filolog germański z pasji lubiąca się bawić kosmetykami blogerka BeautypediaPatt. Niemiecka punktualność w wysyłaniu paczek gwarantowana. Nazwa sklepu również nie jest przypadkowa. Herki czyli kot brytyjski, druga miłość Patrycji, który podbija serca kobiet i nie tylko, zawładnął również nazwą sklepu. Jednak sklep powstał z miłości Patrycji do kosmetyków nie Herkulesa, który jedynie bawi się jako model na Instagramie w ramach otrzymania łakoci. Dlaczego sklep? Bo zapełniona po brzegi toaletka nie wystarczy, lepiej mieć pokój wypełniony kosmetykami nawet jeśli nie są przeznaczone dla siebie.

Herkbeauty.pl to miejsce w którym możecie kupić produkty naturalne, ekologiczne oraz takie niezupełnie naturalne z dużą zawartością dobrych INCI. Dlaczego? Bo takie właśnie kosmetyki ceni sobie założycielka sklepu. Na przekór dobrym składnikom i naturze na sklepie znajdziecie również masę kolorowych lakierów hybrydowych, które nie dość, że pięknie się trzymają i wyglądają na paznokciach to jeszcze dostępne są w wielu odcieniach. A kolor w życiu zdecydowanie jest potrzebny. Jeśli sklep Wam się spodobał i jeszcze Wam mało to koniecznie wpadnijcie również na bloga po masę recenzji, dobrego humoru oraz na Instagrama beautypediapatt gdzie możecie poobserwować życie szefa tego miejsca-Herkulesa.

Lista oczekujących Poinformujemy Cię, kiedy produkt dotrze do naszego magazynu. Wystarczy, że zostawisz swóaj dres e-mail poniżej.
Adres e-mail Ilość Adres e-mail nie zostanie wykożystany do innych celów, niż informacja o nadejściu produktu

Subscribe to our newsletter

FreshMail.pl